• Up Next Za decu: zašto je važno da se nosi maska i pravilno peru ruke?
  • Up Next Nekoliko saveta da se osećaš bolje
  • Up Next 7 jednostavnih koraka kako da sprečite širenje korona virusa i...
  • Up Next Pravila ponašanja u školi tokom trajanja epidemije COVID-19
  • Up Next WHO Skola Cut V2
U periodu od ponedeljka, 18. do petka 22. novembra, na redovnim časovima informatike, održaće se sedmo po redu Međunarodno takmičenje iz informatičke i računarske pismenosti "Dabar".
Category: Aktivnosti 2019-11-19 16:05:48
        На четрвтој  конфренцији  о безбедности деце „Безбедност и одговорност 2019.“која је одржана 27.9.2018.године у Суботици,присуствовали су чланови нашег Тима Татјана Ковачев,Попов александра и ...
Category: Aktivnosti 2019-10-13 16:22:02
  Наши ђаци и наставници урадили су занимљиве радионице на тему дечјих права.      
Category: Aktivnosti 2019-10-08 14:30:23

Резултат слика за Roditelji

Termin za prijem roditelja

1. Balo Bordaš Gizela - sreda - 3. čas

2. Balo Tibor - sreda - 4. čas

3. Banjac Biljana - četvrtak - 6. čas

4. Bogdanov Olga - sreda - 4. čas

5. Bugarski Manja - ponedeljak - 6. čas

6. Boldižar Gabrijela - sreda - 3. čas

7. Varga Silvija - sreda - 4. čas

8. Garčev Zorica - utorak - 3. čas

9. Vujović Edit - utorak - 4. čas

10. Vrebalov Snežana - četvrtak - 4. čas

11. Golušin Tanja - petak - 4. čas

12. Gurjanov Jegdić Sofija - sreda - 3. čas

13. Davidović Katica - petak - 3. čas

14. Mirkov Đorđe - ponedeljak - 3. čas

15. Dragić Davor - utorak - 3. čas

16. Drenovac Dubravka - ponedeljak - 3. čas

17. Kapor Čila - ponedeljak - 5. čas

18. Kiš Margit - sreda - 4. čas

19. Kovačev Tatjana - četvrtak - 3. čas

20. Dujin Magdalena - četvrtak - 5. čas

21. Lenkeš Ema - sreda - 3. čas

22. Lukač Miki - petak - 4. čas

23. Marković Vesna - četvrtak - 3. čas

24. Makivić Natalija - utorak - 7. čas

25. Mirkov Olga - ponedeljak - 4. čas

26. Mošorinski Saša - ponedeljak - 3. čas

27. Petraškov Blažin Aleksandra - petak - 4. čas

28. Pecarski Vesna - utorak - 5. čas

29. Gojkov Natalija - sreda - 5. čas

30. Polak Feher Agota - sreda - 2. čas

31. Popov Aleksandra - petak - 3. čas

32. Sakač Madaras Silvija - petak - 2. čas

33. Seke Oto - sreda - 2. čas

34. Latinović Aleksandra - sreda - 2. čas

35. Marjanski Bojan - sreda - 2. čas

36. Laković Bojana - utorak - 6. čas

37. Mirkov Vladimir - četvrtak - 5. čas

38. Ljubičić Vijatov Svetlana - četvrtak - 4. čas

39. Stakić Tatjana - ponedeljak - 5. čas

40. Tošić Zlatka - utorak - 7. čas

41. Zedi Zalan - četvrtak - 4. čas

42. Fabian Melinda - četvrtak - 6. čas

43. Feher Eržebet - ponedeljak - 3. čas

44. Flejs Atila - četvrtak - 3. čas

45. Horvat Rudolf - petak - 4. čas

46. Horvat Ildiko - svaki dan u radnoj smeni

47. Šamu Erika - sreda - 3. čas

48. Švaner Aniko - utorak - 3. čas

49. Petrović Zoran - četvrtak - 8. čas

50. Kovačev Sandra - ponedeljak - 6. čas